rits diena vakars nakts
 
← iepriekšējā nākošā →
  1 2 3 4 5 6 7  

Jaunums!

Piedāvājam apmeklēt mūsu jaunos restorānus Kapteinis & Grants kurš atrodas Engurē, viesu nama teritorijā, kā arī La rue Justine Piņķos, INBOX ledus hallē. Iespējama rezervācija pa tel. 26565680 (Sabīne).

Klājam galdus un apkalpojam banketus, prezentācijas, privātās viesības un citus saviesīgus pasākumus. Saklāsim galdus lietišķām pusdienām vai kafijas pauzēm semināros.

Aicinām ciemos Engurē un INBOX Ledus hallē Piņķos, lai aplūkotu telpas un iepazītos ar mūsu šefpavāra ēdienkartes piedāvājumu Jūsu pasākumiem.

Mēs uzklausīsim Jūsu vēlmes un kopīgi radīsim svētkus!

Sīkāka informācija:
  • par telpām un galdu noformēšanu - tel. 28637740 (Dace)
  • par ēdienkarti un dzērieniem - tel. 26565680 (Sabīne)

Ievads 3D tūre

Viesu namā ir iespēja izīrēt:

divvietīgus, divstāvīgus ģimenes (4 vietas + papildvietas) numurus. Visos numuros ir televizors ar LTV vietējām un satalītprogrammām. Lux un ģimenes numuros ir duša un tualete. Piedāvājam izmantot visu viesu namu "Villa Elizabete" nelielām konferencēm vai svinībām ar telpu līdz 20 vietām. Pēc Jūsu izvēles ir iespēja pasūtīt gardu maltīti iepriekš sastādot ēdienkarti.

Jūsu atpūtai piedāvājam:

saunu, āra terasi ar galdiņiem, baseinu(vasaras sezonā), lapeni lietainām dienām un ugunskura vietu drēgniem vakariem. Sportiskās formas uzturēšanai Jūs varat izmantot basketbola laukumu, galda tenisu, novusu, divriteņus, trenažieri (kungiem spēka stiprināšanai, dāmām slaido līniju nostiprināšanai). Pašiem jaunākajiem viesiem izveidots bērnu rotaļu laukums ar smilšu kasti, šūpolēm un slidkalniņu. Pie viesu nama ir stāvlaukums automašīnām. Diemžēl četrkājainajiem draugiem vieta mūsu viesu namā nav paredzēta. Saule, jūra un vējš ietilpst cenā.

Copyright © 2007 Villa Elizabete
Telefoni: +371 63161421, +371 29117510. Fakss: +371 63161421. E-pasts: viesunams@villaelizabete.lv
Villa Elizabete kartē
Izstrādāja: majaslapa.lv magento responsive web developer холошня >